POS CSR
This text is replaced by the Flash movie.
This text is replaced by the Flash movie.
     
     

Największymi atutami Wspólników są:

  • znajomość języków obcych: języka angielskiego, języka francuskiego i języka włoskiego,
  • szeroki zakres specjalizacji oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne w różnych dziedzinach prawa w tym prawa europejskiego,
  • możliwość uzyskania szybkiej porady drogą internetową,
  • osobiste zaangażowanie prawników i indywidualne podejście do każdego klienta oraz każdej prowadzonej sprawy,
  • możliwość szybkiego kontaktu z prawnikiem,
  • profesjonalizm i należyta staranność.

Klientom zapewniamy sprawną i dynamiczną obsługę. Głównym celem działalności Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klientów o różnym portfelu inwestycyjnym.

W najbliższej przyszłości Kancelaria planuje stałą współpracę ze specjalistami z zakresu prawa podatkowego dla zapewnienia pełnej i kompleksowej obsługi prawnej. Klienci Kancelarii będą mogli skorzystać nie tylko z obsługi prawnej, ale także z porad i usług rachunkowych, bez konieczności korzystania z usług odrębnego biura rachunkowego i zewnętrznych specjalistów. Będzie to dla klienta komfortowe rozwiązanie, mające na celu znaczne zaoszczędzenie jego czasu i środków. Rozszerzenie oferty o profesjonalne doradztwo podatkowe pomoże klientom Kancelarii zarówno w odniesieniu do poszczególnych transakcji, jak i w konstruowaniu efektywnych oraz korzystnych pod względem podatkowo-finansowym struktur prowadzenia działalności gospodarczej.

Nasze umiejętności zapewnią zatem Państwu bez wątpienia szybką, sprawną i profesjonalną obsługę prawną.
 
ul. Warszawska 31, lok. 16, 17, 25-518 Kielce
Wszystkie prawa zastrzeÂżone. All rights reserved.