O nas

Nasza kancelaria powstała w 2006 r. w Kielcach. Od tej pory z powodzeniem świadczymy pomoc prawną firmom i klientom indywidualnym w wielu dziedzinach prawa. Obsługujemy jedne z największych w swoich branżach podmioty gospodarcze, a także jednych z największych pracodawców w regionie. Jesteśmy doskonale przygotowani do obsługi wszelkich podmiotów gospodarczych, osób fizycznych oraz urzędów administracji państwowej i samorządowej.

Wśród Klientów Kancelarii znajdują się m.in. spółki z sektora energetycznego, produkcyjnego oraz motoryzacyjnego. Doskonale znamy specyfikę i wszelkie zagadnienia związane z prawem zamówień publicznych, prawem budowlanym, prawem pracy oraz prawem spółdzielczym. Nie jest nam też obce prawo nowych technologii.

Do każdej prowadzonej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam działać rzetelnie i kompleksowo, oferując przy tym najwyższe standardy obsługi.

  • W zależności od Państwa oczekiwań, możemy poprowadzić indywidualną sprawę albo nawiązać stałą współpracę w zakresie kompleksowej obsługi prawnej.
  • Działając od wielu lat na rynku usług prawnych, wypracowaliśmy szereg rozwiązań, które z powodzeniem wykorzystujemy w sprawach naszych Klientów.
  • Oprócz prowadzenia spraw w języku polskim, pomożemy Państwu także w zagadnieniach, które wymagają biegłego posługiwania się językiem angielskim, francuskim i włoskim.
  • Świadczymy usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zajmujemy się obsługą małych i dużych podmiotów gospodarczych.
  • Łącząc szeroką wiedzę, zarówno z zakresu prawa, jak i obszarów biznesowych, pomożemy Państwu wypracować najlepsze, kompleksowe rozwiązania.
  • Kancelaria jest członkiem Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan w Kielcach.

Polańscy Taborowicz
Kancelaria Prawna s.c.

Facebook

adres:
ul. Warszawska 31, lok. 16, 17
25-518 Kielce 

e-mail: kancelaria@polanscy-taborowicz.pl
tel.: 41 343 16 38

Adwokat Dariusz Polański
kom. 600 812 903
Radca Prawny Emilia Polańska
kom. 609 504 567
Radca Prawny Aneta Taborowicz
kom. 507 372 402